صفحه اصلي > خدمات الکترونیک > همراه بانک   

سامانه همراه بانک

   مشتری گرامی ضمن سپاس از انتخاب همراه بانک صندوق قرض الحسنه امداد ولایت برای انجام امور بانکی خود، جهت استفاده بهینه از این سامانه نکات ذیل را مطالعه نمایید .

جهت فعال سازی و تنظیمات همراه بانک حتما می بایست با مراجعه حضوربه شعب صندوق نسبت به راه اندازی اینترنت بانک خود اقدام نمایید.

1. با مراجعه به اینترنت بانک صندوق ، گزینه گروه فعالیت را "تنظیمات" و انتخاب فعالیت را "فعال سازی همراه صندوق " انتخاب نمایید.
2. در فیلد های "کلمه عبور" و " تکرار کلمه عبور" دوبار رمز مورد نظر خود را وارد نمایید. دقت فرمایید که کلمه عبور وارد شده حداقل 4 کارکتر و عددی باشد.

 

3. باانتخاب این کلید پیام " عملیات فعال سازی با موفقیت انجام شد " نمایش داده می شود و یک پیام حاوی " کد کاربری " ، " کدفعالسازی" و لینک دانلود همراه بانک نمایش داده شده در صفحه ارسال می گردد. دقت نمایید فایل موجود در لینک ارسال شده به فرمت APK بودهو تنها برروی گوشی های دارای سیستم عاملاندروید قابل نصب و اجرا می باشد.

 

4. پس از نصب و اجرای نرم افزار ، طبق پیامک رسیده به گوشی همراه و کلمه عبور وارد شده در اینترنت بانک فیلدهای نام کاربری ف کلمه عبور و کلید تبادل(همان کد فعال سازی در پیامک ارسالی ) را وارد و کلید فعال سازی را انتخاب نمایید. درصورت صحت اطلاعات وارد شده همراه بانک صندوق برای کاربری شما فعال خواهد شد.

 

5. همچنین دقت نمایید در صورت فعال سازی همراه بانک و مراجعه به صفحه فعال سازی با پیام " همراه بانک شما پیشتر فعال شده است" مواجه می گردید و تنها در صورت نیاز به راه اندازی مجدد نرم افزار نسبت به "فعال سازی مجدد" اقدام نمایید.

دریافت نرم افزار همراه بانک صندوق