صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل صندوق امداد ولایت اعلام کرد

پرداخت ۵۹۵ میلیارد تومان تسهیلات از منابع صندوق امداد ولایت به مددجویان

گردهمایی مدیران کمیته امداد و عاملان صندوق امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت برگزار شد. 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه از اهداف اصلی راه‌اندازی این صندوق توسعه خدمات قرض‌الحسنه‌ای کمیته امداد است که در اولویت فعالیت‌های این نهاد قرار دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات در حوزه حمایت، خودکفایی و مسکن با اعتبار ۵۳۵ میلیارد تومان از منابع صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان در سراسر کشور پرداخت شده است.

باجلان یادآور شد: از ابتدای تأسیس صندوق امداد ولایت تاکنون ۴۵۰ هزار مورد وام بااعتار هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از منابع این صندوق پرداخت شده است. 
وی با بیان اینکه هدف ما این است که پرداخت تسهیلات به نیازمندان با تکریم و احترام و کمترین تشریفات اداری انجام شود، تصریح کرد: کمیته امداد با راه‌اندازی این صندوق از معدود سازمان‌هایی است که خدمت قرض‌الحسنه واقعی را انجام می‌دهد و به متقاضیان تسهیلات صد درصد قرض‌الحسنه‌ای پرداخت می‌کند. 
باجلان با اشاره به اینکه ما باید فرهنگ سازی کنیم که افراد با ۳۰ هزار تومان در صندوق امداد ولایت سرمایه گذاری کنند، افزود: ما بانک نیستیم و باید فرهنگ قرض الحسنه را ترویج دهیم و همین که رسالت واقعی قرض‌الحسنه را انجام دهیم برای ما کفایت می کند. 
وی درخصوص افراد پشت نوبت دریافت تسهیلات گفت: در دو ماهه اخیر ۲۰ میلیارد تومان وام به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است که روند پرداخت آن مطلوب است. 
باجلان همچنین تصریح کرد: دو میلیارد تومان جهت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ویژه مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد اختصاص می دهیم. 
باجلان با اشاره به اینکه در دو ماهه اخیر سال جاری ۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق امداد ولایت به نیازمندان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به شرایط اقتصادی دو ماهه اخیر ۳۰۰ میلیارد تومان وام با نگاه مناطق محروم کشور در این صندوق درنظر گرفته شده است. 
مدیرعامل صندوق امداد ولایت  تأکید کرد: این صندوق فقط برای رفع مشکلات مددجویان نیازمند تأسیس شده و از منابع این صندوق به هیچ عنوان تسهیلاتی به کارکنان کمیته امداد پرداخت نمی شود. 
شایسته ذکر است مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در سفر به کهگیلویه و بویراحمد با استاندار این استان و مدیران بانک های ملی و مهر ایران به صورت جداگانه دیدار و از صندوق امداد ولایت استان بازدید کرد.


١٤:٢٥ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٣١    /    تعداد نمایش : ٤١٩خروج