صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت:

با سپرده گذاری بیشتر خیرین وام های بهتری پرداخت خواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به همراه مدیران کمیته امداد استان در " ستاد هماهنگی خیرین با موسسات خیریه" با حضور استاندار قم شرکت و سخنرانی کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با اشاره به توشیح حضرت امام خمینی(ره) در نخستین  اساسنامه کمیته امداد مبنی بر حفظ کرامت محرومان در خدمت به آن ها و نیز دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سومین اساسنامه این نهاد مبنی بر ترویج فرهنگ قرض الحسنه در کشور گفت: اعطای وام قرض الحسنه یکی از بهترین راهکارهای اطلاعت از فرامین فقیه 40 سال است که کمیته امداد اجرا می شود.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت های صندوق قرض الحسنه صد درصد به صورت قرض الحسنه است گفت: وجوه موجود در این صندوق توسط خیرین سپرده گذاری شده که بانک مرکزی امنیت آن ها را تضمین کرده است.

با جلان با بیان اینکه تمام وام های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به نیازمندان واقعی پرداخت می شود گفت: تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت با ضمانت آسان و در کمترین زمان ممکن پرداخت می شود.

وی از طرح هر خیّر یک عامل صندوق خبر داد و گفت: با افزایش کمک ها و سپرده های خیرین می توان وام های بیشتر و بهتری به نیازمندان پرداخت کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد با اشاره به اینکه در شرایط سخت اقتصادی جامعه، قرض الحسنه یکی از بهترین ابزارهای کمیته امداد برای رفع محرومیت در کشور است گفت: از خیرین گرامی دعوت می کنم از این قافله بازنمانند و با سپرده گذاری در این صندوق از اجر معنوی و اخروی قرض الحسنه بهره مند شوند.

باجلان ضمن قدردانی از استان قم در خصوص پیشرو بودن در اهداف صندوق صندوق قرض الحسنه گفت: طی دو ماه گذشته 12 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه در ایت استان پرداخت شده و همچنین بیشترین پرداخت وام به مددجویان از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران در کشور در این استان صورت گرفته است.


١٤:٥٥ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٣٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٢خروج