صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت عنوان کرد؛

اختصاص پنج میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان در سفر به استان کرمانشاه با حضور در شورای اداری کمیته امداد، گفت: صندوق امداد ولایت وام‌های قرض‌الحسنه خود را با سهولت، بدون تشریفات و با ضمانت آسان در اختیار نیازمندان قرار می‌دهد.

وی از تخصیص پنج میلیارد تومان وام به نیازمندان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد و تاکید کرد: از این میزان دو میلیارد تومان در سرفصل اشتغال و باقی آن به منظور گره‌گشایی نیازمندان پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت ادامه داد: برای تسهیل در امهال و تنفس در بازپرداخت وام‌های نیازمندان مناطق زلزله زده استان تصمیم‌گیری خواهیم کرد که در صورت نهایی شدن این تصمیم، کمک شایانی به زلزله‌زدگان و مددجویان تحت حمایت خواهد شد.

باجلان با تاکید بر اینکه هم اکنون هیچ صفی در کشور برای دریافت وام قرض‌الحسنه نداریم، خاطرنشان کرد: همه نیازمندان متقاضی، وام خود را دریافت کرده اند و کمیته امداد در این شرایط حساس اقتصادی در کنار مددجویان، به نیازمندانی که تحت حمایت امداد نیستند هم وام پرداخت کرده است.

وی بیان کرد: صندوق امداد ولایت امسال 1900 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در کشور پرداخت کرده است که از این میزان 55 میلیارد تومان به نیازمندان کرمانشاهی تعلق گرفته است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تاکید کرد: این صندوق متعهد شده است در صورت ارائه درخواست از سوی نیازمندان، تا پیش از بیستم اسفندماه سال جاری تمامی درخواست‌ها را پاسخ داده و به کل نیازمندان متقاضی وام پرداخت کند.

باجلان افزود: صندوق امداد ولایت در زمینه اشتغال نیازمندان تا سقف 30 میلیون تومان، در سرفصل خرید مسکن تا سقف 15 میلیون تومان و در سرفصل گره‌گشایی پنج میلیون تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.

وی با درخواست از خیران برای سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت، ابراز امیدواری که خدمات و سرویس‌های بیشتری از محل سپرده‌های خیران به محرومان و نیازمندان ارائه شود.

انتهای پیام


٠٨:٥٣ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٤٨    /    تعداد نمایش : ٧٦٤خروج