صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت رئیس کمیته امداد از خیران و مردم نیکوکار

دعوت رئیس کمیته امداد از خیران و مردم نیکوکار برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با تقدیر از همراهی خیران با کمیته امداد افزود: 250 هزار خیر با سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، نقش به سزایی در تسهیل پرداخت وام قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان دارند.

 

وی با بیان اینکه این خیران بیش از 500 میلیارد تومان در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سپرده‌گذاری کرده‌اند، تاکید کرد: در مجموع حدود چهار میلیون سپرده به ارزش 17 میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده‌گزاری شده که از این محل وام قرض‌الحسنه به نیازمندان پرداخت می‌شود.

 

رئیس کمیته امداد از پرداخت 370 هزار فقره وام قرض‌الحسنه در سال 98 خبر داد و ادامه داد: بودجه سال گذشته صندوق امداد ولایت با 50 درصد افزایش امسال به سه هزار میلیارد تومان می‌رسد.

 

بختیاری با دعوت ار خیران و مردم نیکوکار ایران اسلامی برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خاطرنشان کرد: وام کارگشایی تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد و وام‌های بیشتر از آن با 3 درصد کارمزد ارائه می‌شود.

 

وی سقف تسهیلات کارگشایی را پنج تا 10 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: تسهیلات ودیعه مسکن 20 میلیون تومان، اشتغال 50 میلیون تومان و تسهیلات تامین و خرید مسکن در مناطق روستایی و شهری به ترتیب 25 و 35  میلیون تومان است که با کمترین ضمانت به مددجویان و نیازمندان پرداخت می‌شود.


١٠:٥٨ - شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٧٨    /    تعداد نمایش : ١٠١٦خروج