صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار صمیمی

دیدار صمیمانه مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با مدیرعامل بانک دی

علی عاشوری در این نشست،ضمن ارائه گزارش مختصر فعالیتهای پنج ساله صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به وجوه متمایز و منحصر به فرد وام های قرض الحسنه کمیته امداد با دیگر بانکها پرداخت و تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه مددجویان و نیازمندان، دستور صریح منابع فقه اسلامی، و بانکداری مبتنی بر شریعت،این صندوق بدون دریافت سود بانکی و کارمزد رایج بانکی به ارائه خدمات مالی خرد به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی می پردازد.
وی با اشاره به طرح های مختلف توسعه ای صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از بانک دی دعوت کرد تا در این امر خیر و ارائه خدمات به مردم عزیز میهن اسلامی همراه باشند.
دکتر برات کریمی مدیر عامل بانک دی نیز در این دیدار با بیان نقش ارزشمند و محوری صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و تاثیر آن، بر کاهش فقر و خودکفایی مددجویان تاکید کرد و گفت حمایت از این صندوق و کارهای خیر مشابه برعهده شبکه بانکی است. وی ضمن گزارشی از توانمندی های مختلف بانک دی افزود: ما علاقمند به حضور و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در کنار صندوق قرض الحسنه امداد ولایت هستیم و به منظور ترسیم افق همکاری دو جانبه در حوزه های مورد علاقه، آمادگی خود را برای انعقاد تفاهم نامه عملیاتی اعلام می داریم.


٠٦:٢٠ - جمعه ٣٠ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٨٨    /    تعداد نمایش : ١٤٧٣خروج