صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

به مناسبت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی

« جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا (اسرا -81)

حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

در آغاز ایام الله دهه فجر و بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل ودومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسوولان و خدمتگزاران نظام و بویژه مردم دلاور و همیشه در صحنه تبریک و شادباش عرض می نمایم و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر ایدئولوژی اسلامی و تعالیم مکتب تشیع نه تنها در ریشه‌ها بلکه در اهداف و پایبندی به آرمان ها نیز انقلابی منحصر به فرد به شمار می‌آید؛ انقلابی با ویژگی هایی همچون: اسلامیت، نفوذ و قدرت معنوی امام راحل، وحدت تمام آحاد ملت، روحیه ایثار و شهادت طلبی مردم، استقلال‌طلبی، آزادی خواهی، سازش ناپذیری، عدم وابستگی به شرق و غرب، حفظ اصول انقلاب حتی در شرایط سخت و دشوار، تلاش برای دست یابی به خودکفایی اقتصادی و اهداف انسانی و معنوی در کنار اهداف مادی و اقتصادی.
انقلاب اسلامـی ایران ثمره همبستگی و پایداری مردم و اندیشه های مدبرانه  امام راحل است که بعد از 41 سال  همچنان با قدرت پابرجاست و دهه فجر امسال فرصت مناسبی برای تجلی بیانیه گام دوم انقلاب است.

اینجانب با تبریک ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی میدارم.

       علی عاشوری

                                                                          مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت


٠٩:٥٢ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣٣٦خروج