صفحه اصلي > اخبار   


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت ششمین

سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

بسمه تعالی

 

اکنون که در آستانه پنجمین سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت هستیم، بر خود می بالیم و خداوند منان را شاکریم که ردای خدمت به هم میهنان عزیزمان را بر تن ما کرده است.  

امروز در حالی ششمین سالروز فعالیت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت را جشن می گیریم که با همت بی بدیل همکاران ساعی و خدوم، اعتماد سپرده گذاران نیکوکار و وفاداری مشتریان گرانقدر شاهد رقم خوردن دستاوردهای بزرگی در حوزه قرض الحسنه بوده ایمدر سالی که گذشت با تکیه بر اراده جمعی و عزم راسخ همکاران توانستیم با پرداخت بیش از 423 هزار فقره وام قرض الحسنه به مبلغ 34 هزار میلیارد ریال گامی بلند در احیای سنت قرض الحسنه و رفع مشکلات نیازمندان واقعی برداریم.

ما ایمان داریم که این مسیر را تا بدین جا با لطف پروردگار، همراهی حامیان خیراندیش و دعای خیر مددجویان ارجمند و نیازمندان محترم و همت جمعی همکاران ارزشمند پیموده ایم و از این پس نیز به همین لطف دل بسته ایم و در مسیر اقتدار ثابت قدم خواهیم ماند. امید است در ادامه این مسیر با عزمی راسخ و بهره گیری از توانمندی همکاران در جذب سپرده قرض الحسنه بتوانیم سهم خود را در کارگشایی و رفع مشکلات مددجویان گرانقدر و بهبود شاخصه های اقتصادی نیازمندان کشور  از طریق کمک به اشتغال و رونق تولید ایفا نماییم.

در پایان مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت،کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز صندوق در افق 1404 که همانا برند برتر تامین مالی خرد اسلامی در کشور است، با توسعه کارآفرینی اجتماعی و گسترش عدالت در جامعه، در تعالی کرامت انسانی و برکت الهی در کسب ثروت حلال، به سهم خود گام های موثر و عملی برداریم.

 

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

علی عاشوری


١٣:٠٠ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦٢٠خروج